Kontakt

2 komentarze:

 1. Cześć.

  Piszę do Ciebie ponieważ szykuje się coś dużego, łączącego świat duchowy z materialnym. Coś na czym będzie można zarobić. Kontakt do Ciebie mam z Twojego bloga. Intuicja podpowiedziała mi, że zainteresujesz się.

  Napiszę konkrety gdyż je po prostu lubię. Do niczego Cie nie namawiam, niczego nie oferuję i niczego nie oczekuję. Jeżeli uznasz że jest sens odpowiedzieć na tą wiadomość to będzie to Twoja decyzja.

  Jestem osobą żyjącą według zdrowego, naturalnego trybu życia.

  Na dniach w Internecie zostanie oficjalnie uruchomiony Klub Odmiennego Stylu Życia. Fizycznie klub już istnieje na warszawskim powiślu, a na dniach otwarte zostaną bezpłatne zapisy do Klubu. Zapisy oczywiście przez Internet, gdzie na stronce będzie opisane wszystko czym Klub się zajmuje i co oferuje – każdy znajdzie coś dla siebie W skrócie napiszę, iż Klub ma na celu zmianę, podwyższenie świadomości polskich konsumentów. Oprócz fundamentów czyli edukacji, Klub będzie promował własny pomysł na zdrową i naturalną:
  żywność, wodę, medycynę, ekologię, probiotyki, książki, rolnictwo, technologię, ubrania, fitness, wakacje, oraz tak materialne sprawy jak optymalizacja podatkowa, obsługa prawna, finanse a to dopiero początek.

  Chciałbym Cie zaprosić do Klubu, ale tak na miękko, bez ciśnień. Tak jak napisałem powyżej, jeżeli w tej chwili uważasz, że któryś z tematów zdrowego życia, bądź sama idea Ci odpowiada odpisz do mnie. W przyszłym tygodniu zostanie uruchomiony serwis – wtedy wyślę Ci link do zapisów. Polecam też mój fanpage, będę w nim na bieżąco informował jak się rozwija projekt.

  Żeby zmienić świat należy zacząć od siebie, a żeby żyć w tym świecie należy dzielić go z innymi więc powoli szukam i zbieram ekipę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przez wiele lat próbowałam diet, zaczynając od Dukana, po kopenhaską i south beach i inne cuda, nie wspominając o tabletkach na odchudzanie. Efekty raz były, a raz nie, ale rozregulowałam sobie całkowicie metabolizm i zdrowie też. Nie idźcie taką drogą, jest tylu fachowców dzisiaj, którzy potrafią pomóc także leniom, jak i osobom chorym np. na Hashimoto. Lepiej dwa razy pomyśleć i wybrać dobrego dietetyka online

  OdpowiedzUsuń